"בסדר עם כולם"

אפיקומן משפחתי כייפי במיוחד!

המשחק שיעשה לכם את הסדר,
הכי בסדר שיש!

בסדר עם כולם – משחק משימות חווייתי שבו כל המשפחה ביחד מנצחת.

המשחק מתאים במיוחד למפגשים משפחתיים, כיוון שהוא חוויה משותפת לכל הגילאים וכולל פירגון לבני המשפחה, שיתוף אישי על עצמי וכמובן משימות היתוליות. המשחק מאפשר לכולם להיפתח ולשתף לפי מצב רוחם, וכל אחד עונה לפי זווית הראיה שלו על המשפחה.

מה יש במשחק?
המשחק בנוי מ-3 קטגוריות שונות, ובכל אחת 10 קלפי משימות.

'בסדר איתך' – משימות פרגון והעצמה
'בסדר עם עצמי' – משימות שיתוף אישי
' פ'סדר פ'סדר…' – משימות הומוריסטיות

מתאים לכל מי שרוצה לשדרג את החוויה המשפחתית
סביב שולחן החג.

הכי מעניין לראות איך תוך כדי המשחק 2 אנשים שונים במשפחה עונים על אותו קלף.
לכל אחד התשובה שלו וזוית הראיה האישית שלו, וביחד נוצרת חוויה משפחתית מיוחדת בה לכל אחד יש מקום להביע את עצמו וכל תשובה נכונה.
בואו ליצור בפסח הקרוב, זכרונות משפחתיים חדשים, ולקבל  שבוע מלא הזדמנויות של חיבור משפחתי וזמן איכות אמיתי.

מה אומרים הלקוחות שלנו על "בסדר עם כולם"?

"הבאתי את המשחק 'בסדר עם כולם' כמתנה כשהתארחנו לליל הסדר ורציתי להיות בסדר עם כולם… זה הסתבר כבחירה מעולה! כולם, בכל הגילאים, השתתפו בהפעלות, וגם למחרת הוצאנו שוב והמשכנו לשחק… החוויה היתה כייפית. מפתיעה, מצחיקה… אני אוהבת שזה מגוון – שיש כל מיני סוגים של שאלות ומשימות, ובמיוחד שזה מאורגן ו*מסודר* לפי תחומים. זה מעורר למחשבה, מעודד יצירתיות, ומוסיף המון לסדר ! גם קלילות וצחוק וגם עומק, ואפילו מרגש.. מה שעושה את זה כייפי זה גם העיצוב היפה, האריזה שמאפשרת לשמור לשנה הבאה והכרטיסים שהם בגודל טוב ומספיק קשיחים…" (אלישבע)

"אחרי שקראנו בהגדה, אכלנו קילו וחצי של אוכל וקינחנו בדברים טעימים סוף סוף התחלנו לשחק! היה מצחיק, הבת שלי הייתה נערת הקלפים והיא זו ששלפה כל פעם קלף למישהו אחר. זה הפעיל את כולם ובעיקר היה משעשע מאוד. תודה לך אלונה על המשחק הרעיון גאוני והביצוע עוד יותר" (אילנה)

"אלונה חג שמח! פשוט חייבת לפרגן לך! קניתי את המשחק שלך לפסח והיה כל כך מוצלח ונחמד! שמנו לכל אחד כרטיס מתאים מתחת לצלחת ותוך כדי הסדר ביצענו את המשימות. תודה רבה!" (נירית)

ואפילו כתבו עלינו במדור צרכנות בעיתון:

"לכל משפחה יש את הסודות הפרטיים שלה כיצד להפוך את ליל הסדר לחווייתי ובלתי נשכח. כדי להעיר את הנוכחים וכדי לשתף את כולם, נסו את המשחק "בסדר עם כולם". משימות ושאלות בקלפים, שיגבשו את כולם, יצחיקו ויעשו טוב על הלב".

רוצים לצאת בסדר עם כולם בפסח הקרוב ולפרגן למשפחה שלכם אפיקומן שווה במיוחד?

פשוט לחצו כאן :-)

או התקשרו: 054-4965150

 

משחקים נוספים בסדרה:

"מאתחלים שנה"

"משחנוכה"